Ankara’da Özel Günler için Catering Seçenekleri Ankara’da Özel Günler için Catering Seçenekleri

Ankara catering hizmetleri kapsamında Dört Mevsim Catering, özel günlerde toplu yemekler sunmaktadır. Catering şirketleri, toplu yemekleri; kokteyl, düğün, yıldönümü, doğum günü, nişan, mezuniyet gibi birçok özel günlere hazırlıyor. Özel gün sahiplerinin ve onların konuklarının beklentilerini karşılayacak şekilde yemek ve ikramlıklar servis edilir.

Kurumsal catering firması, helal sertifikasına sahip hijyenik ürünlerle menüleri hazırlıyor. Catering firmaları, takım çalışmasına çok yatkındır. Menülerin hazırlanışından tutunda servis edilmesine kadar tüm aşamalarda rol sahibidirler.

Özel günleri düzenleyen müşterilerin belirttiği kişi sayısına göre catering menüleri oluşturulur. Catering şirketi, özel gün olarak nitelendirilen etkinlik öncesinde etkinliğin yapılacağı alanı keşif yapar. Böylelikle etkinlik günü alanda catering firması çalışanları hızlı çalışır.

 

Özel Günler için Catering Şirketleri Nasıl Çalışır?

 

Catering firması özel günlerde etkin ve hızlı hizmetler sunar. Yemekler profesyonel aşçılar tarafından temiz mutfaklarda hazırlanmaktadır. Menülere konu olan yiyecek ve içecekler, taze ürünlerden oluşuyor. Usta aşçıların modern ekipmanlarla hazırladığı lezzetli yemek ve ikramlıkların sunum şekilleri de çok önemlidir.

Kurumsal catering firması, menülerdeki yiyecek ve içeriklerin türlerine göre ikramı sıcak ya da soğuk şekilde yapar. Catering firması bünyesinde istihdam eden herkes aşçılar, servis görevlileri ve temizlik personellerine özel eğitimler verilmektedir. Bu eğitimler sayesinde catering firması çalışanları, iletişim becerileri kazanır.

Müşterilerle sağlıklı iletişim kurarak organizasyon sürecinde ortaya çıkabilecek problemler etkin şekilde çözüme kavuşturulur. Catering firmasının servis personelleri, çözüm odaklı çalışırlar. Güler yüzlü şekilde menüleri servis yaparlar.

Özel günlerde catering şirketi ile çalışmak maliyet ve zaman açısından tasarruf etme imkânı sunuyor. Ayrıca özel etkinlik düzenleyen kişilerin imajı açısından da çok önemlidir. Yemek ve ikramlıklar;

  1. Lezzetli,
  2. Besleyici,
  3. Hijyenik şekilde hazırlanır.

Mükemmel sunumlar sayesinde etkinlik sahibi önemli prestije sahip olur. Catering şirketi;

  1. Menü seçimi,
  2. Sunum,
  3. Lojistik gibi tüm aşamalarda müşterisinin yanında yer alıyor.

 

Özel Günlerde Catering Firması ile Çalışmanın Avantajları

 

Catering firması ile özel günlerde düzenlenen etkinliklerde çalışarak büyük avantaj yakalayabilirsiniz. Catering firmasıyla çalışmak profesyonel ve lisanslı olarak toplu yemek hizmeti alınmasını ifade eder. Catering firmalarıyla çalışmak şu avantajları sunar:

 

Stresi Yok Eder

Catering hizmeti almak yemek yapma ve dağıtım gibi süreçlerin sorumluluğundan kurtulmak anlamına gelir. Dolayısıyla bu durum önemli ölçüde etkinlik sahiplerinin stresini azaltır. Maddi yönden tasarruf edilmesinin yanında zaman açısından da büyük avantaj sağlıyor. Etkinlik sahibi küçük ayrıntılara takılmak zorunda kalmadan etkinliğin tadını çıkarabilir.

 

Kusursuz Hizmet Sunar

Kurumsal catering firmaları, toplu yemekle alakalı tüm süreçlerle ilgilendiği için etkinlik sahibinin işini büyük ölçüde kolaylaştırır. Özel günlerde etkinlik düzenleyenler, catering firmasının sunduğu hizmetler sayesinde konuklarıyla daha çok ilgilenirler. Catering personelleri;

  1. Menülerin planını oluşturma,
  2. Menüleri hazırlama,
  3. Menülerin servisi,
  4. Menülerin temizliğini gerçekleştirir.

Catering firması, etkinlikte yemek sunumlarının daha sağlıklı halledilmesi içinde özel servis elemanları istihdam ediyor.

 

Olumlu İmaj Kazandırır

Catering firmaları, etkinliği düzenleyen işletme ya da kişilerin imajı açısından da önemli hizmet sunmaktadır. Catering şirketinin sayesine kişi ve işletmeler güçlü bir imaja sahip olur. Catering şirketinin hazırladığı menüler, etkinlik sahibi hakkında konukların olumlu izlenime sahip olmasını sağlar. Düzenlenen etkinliklerin temasına uygun olarak yiyecek ve içecekler hazırlanır.

 

Doğru Menüler Hazırlanır

Catering firması, etkinliğin temasına göre özel menüler hazırlar. Catering şirketleri, büyük kalabalıklara farklı ve lezzetli menüler hazırlama kabiliyetine sahiptir. Ana yemeklerden tutunda ara sıcak tatlara kadar birçok farklı kategoride lezzetler oluşturulur.

 

Maddi Açıdan Tasarruf Ettirir

Catering firmaları, maddi açıdan müşterilerine tasarruf ettirir. Normalde çok maliyetli olabilecek yiyecek ve içecekler catering hizmetleri kapsamında uygun fiyata sunulur. Büyük kalabalıklara uygun fiyatlarla menü hazırlamak catering şirketlerinin işidir. Catering hizmetleri içerisinde kişiselleştirilmiş menülere de yer verilir. Böylelikle gıda alerjisi olanlara da güvenli gıdalar sunulmuş olur.

 

Zaman Avantajı Sağlar

Catering firmalarının bir diğer avantajıysa zaman açısından tasarruf sağlamasıdır. Büyük etkinliklere menü hazırlamak hem planlama hem de hazırlığa ihtiyaç doğurur. Catering şirketlerinin çalışmaları sayesinde menülerin hazırlanma süreçleri kısalır. Menüler kişi sayılarına göre hazırlanır.

 

Profesyonel Ellerle Hazırlanan Yemekleri Tatma Zevki Yaşamak

10’un üzerinde kişilere yemek sunmak büyük beceri gerektirir. Bu sebeple çeşitli amaçlarla düzenlenen özel günlerde mutlaka bir catering firması ile çalışmak gerekiyor.

Profesyonel catering firması çalışanları, etkinlikteki tüm yemek süreçlerini yönetir. Kalabalık alanlarda yemek hazırlanırken genellikle miktar konusu öne çıkar. Menülerin çok artmasını ve yetmemesi problemlerini önlemek için catering firması etkinlik sahibinden tam sayı alır. Bu da israfın önüne geçilmesini sağlar.

 

Kaliteli Menü Sunulur

Catering şirketleri, düzenlenen etkinliklere fayda sağlamak için menülerin kalitesini artırır. Menülerin kalitesinin artırılması, etkinlik sahibini avantajlı duruma getirir. İş toplantıları, lansman, düğün, doğum günü gibi özel nitelik taşıyan günlerde gıda güvenliği hayati önem taşıyor. Ankara catering olarak çalışmalar yapan Dört Mevsim Catering, menülerini sağlık koşullarını ele alarak hazırlamaktadır.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1