Ankara Catering Organizasyon Firmaları Ankara Catering Organizasyon Firmaları

Ankara catering firmaları çeşitlilik bakımından çok fazladır. Nişan, düğün başta olmak üzere pek çok organizasyon için Ankara’da faaliyet gösteren Dört Mevsim Catering firmamızı tercih edebilirsiniz. Dört Mevsim Catering firmamız sayesinde organizasyonlarınız profesyonel şekilde gerçekleşecek.

Seçkin menüler, hijyenik koşullar, özgün lezzetler, kaliteli ve şık sunumlarla organizasyonlarınızın tadı çıkarabileceksiniz. Organizasyonun başlangıç ve bitiş noktalarıyla catering firmaları ilgileniyor. Catering firmamız bünyesinde çalışan personellerimiz; kurum içi eğitim ve meslek edinme kurslarına giderek organizasyon yapımıyla alakalı önemli bilgiler edinmişlerdir. Organizasyonlarda ekipçe kullandığımız malzemelerin markalarının da mutlaka öğrenilmemiz gerekiyor. Catering firmamız organizasyonlarda taşıma yemek seçeneklerini kullanıyor. Sadece düğün, nişan için değil aynı zamanda şirket kutlamaları içinde organizasyonlar yapılabilir.

 

Catering Organizasyon Hizmetleri

 

Kurumsal catering firmaları organizasyonlar düzenleyerek de sektörde yer alıyorlar. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen, güler yüzlü çalışanlarımızla her zaman sizin hizmetinizdeyiz. Bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bize belirteceğiniz talepler doğrultusunda organizasyonu gerçekleştireceğiz.

Ankara en iyi catering firmaları olan kent olarak dikkat çekiyor. Araştırma ve geliştirme ruhunu yükselterek dinamik çalışan kadromuzla daima hizmetinizdeyiz. Siz bize nasıl bir organizasyon istediğinizi kısaca bahsetmelisiniz. Bizde bu doğrultuda organizasyonun ilgi çekmesi için elimizden geleni yapacağız. Dört Mevsim Catering firma çalışanlarımız sizin adınıza masa, sandalye düzenlemeleri başta olmak üzere ayrıca ikramlıkları da hazır hale getiriyoruz.

 

Ankara Catering Organizasyon Fiyatları

 

Catering Ankara fiyat belirlemede firmamızın birkaç noktayı belirlemesi gerekiyor. Özellikle organizasyonun evde mi yoksa dışarıda mı yapılacağı fiyat politikasının belirlenmesinde önemli rol oynuyor. Aynı zamanda yemek menülerin çeşitliliği ve miktarı da direkt organizasyon fiyatlarına etki ediyor. Süslemeler, ışıklanma gibi pek çok etkeni de organizasyon fiyatlarına ekleyebiliriz.

Catering hizmetleri kapsamında fiyat politikalarını aşağıda sıralayacağımız etkenlerde belirliyor:

  • ♦ Organizasyon yapılan alana masa ve sandalye getirilecekse ekstra ödeme yapılması gerekiyor. Kiralanması planlanan ürün başına belirli fiyat ödenir.
  • ♦ Orkestra, araç kiralama gibi hususlarda ekstra ücretlendirmeye tabi tutuluyor.
  • ♦ İkramlıkların içerikleri zenginse ödemeniz gereken fiyatta doğrudan artıyor.
  • ♦ Organizasyonda canlı çiçek kullanmayı istiyorsanız yapay çiçeğe göre biraz fazla ücret ödemeniz gerekiyor.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1