Ankara Kutu Yemek Firmaları Ankara Kutu Yemek Firmaları

Dört Mevsim Catering olarak Ankara kutu yemek firmaları  konusunda işletme ve kurumlara hizmet veriyoruz. Personel sayısı aza olan işletmelere hijyenik koşullarda sıcak yemekler sunuyoruz.

Kurumsal Catering firmaları arasında yer alan firmamızın önceliği hijyen konusudur. Kutu yemeklerin hazırlanışından tutunda araca yüklenmesine kadar tüm aşamalarda hijyen konusunu ön planda tutuyoruz. Hizmetlerimizi sunarken zamanında ve sıcak teslim etmeye özellikle dikkat ediyoruz. Kutu yemek hizmeti işletmeler için büyük kolaylıktır. İşletmeler yemek yapma gibi durumlarla uğraşmak yerine catering firmalarıyla anlaşırlar.  Catering firmalarından kutu yemek hizmeti alan işletmeler daha avantajlıdırlar. Catering firmaları sayesinde özel yemekhane alanı açma gibi pek çok giderden kurtulmuş olacaklar.

Dört Mevsim Catering Kutu Yemek Hizmetleri

Dört Mevsim Catering ile iletişime geçerek hazır yemek paketleri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kutu sıcak yemekleri, bireysel tüketicilere hazırlıyoruz. Hijyenik ve tek kullanımlık kutulara yemekleri koyuyoruz. Dört Mevsim Catering tarafından hazırlanan kutu yemekler, 6 saate kadar sıcak kalabiliyor. Kutularının üzerine folyo kapağı koyuyoruz. Ağızları folyo kapakla kapalı olduğu için yemekler hemen soğumaz. O nedenle tekrar ısıtma gibi bir durumda olmaz.

Firmamızın catering hizmetleri kapsamında sağlıklı hazır yemekler hazırlanmaktadır. Yemekleri paketleyip bir poşet içerisinde sizlere sunuyoruz. Poşet içerisine; peçete, çatal, kaşık, bıçak gibi malzemelerde koyuyoruz. Sıcak ve soğuk yemekleri ayrı ayrı şekilde kutulara koyup paketliyoruz. Kutulara yemekleri toplu tüketim esaslı olarak koyuyoruz.

Ankara Kutu Yemek Fiyatları

Ankara catering fiyatları konusunda firmamız tüketici dostudur. Kutu yemek fiyatları;

  • Kullanılan malzemelere,
  • Kişi sayısına,
  • Yemeklerin porsiyonlaması,
  • Yemeğin pişirilmesi,
  • Sevkiyat işlemleri,
  • Yemeğin hazırlanması,
  • Yemek dağıtımı,
  • Depolama koşulları gibi konulara göre belirleniyor.

Catering yemek fiyatları her sene değişmektedir. Kutu yemek hizmetini fiyatlandırırken aynı zamanda 3 çeşit, 4 çeşit gibi unsurlara da bakıyoruz. Genellikle firmamız 4 çeşit yemek üzerinden hizmet veriyor. Fiyat politikasını da ona göre belirlemiştir. Ancak 3 çeşit yemek isteyen müşterilerimize de özel hizmet veriyoruz. Kutu yemek hizmetleriyle ilgili kesin bir fiyat vermek maalesef mümkün değildir. Fiyat konusunda bilgi almak için Dört Mevsim Catering ile iletişime geçebilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1