Ankara Nişan Catering Firmaları Ankara Nişan Catering Firmaları

Dört Mevsim Catering firması olarak, Ankara nişan yemeği mekanları kapsamında hizmet veriyoruz. Nişan ikramlarınızı hijyenik, sağlıklı, lezzetli aynı zamanda da kaliteli şekilde sizin için hazırlıyoruz. Catering firmamız, Ankara’da nişan yapacak damat ve gelin adaylarına en iyi hizmetleri sunmak büyük memnuniyet duyuyor. Misafirlerinizi hoş ve şık sunumlarla ağırlamak istiyorsanız tercihinizi catering firmamızdan yana kullanabilirsiniz. Zengin yemek menülerimiz içerisinden nişanınıza uygun olanını seçebilirsiniz.

Nişan yemeğini; kokteyl prolonge, set menü davet yemeği, açık büfe ve kokteyl tarzında sunuyoruz. Garsonlarımız tarafından davetlileriniz belirli masa düzenine göre oturtuluyor. Söz nişan catering hizmetleri kapsamında davetlilerinize; başlangıçlar, ana yemek, ara sıcak ve tatlıdan oluşan menü sunuyoruz.

Nişan Menü Seçenekleri

Nişan catering firması olarak başlangıç menünüz; çorba ile ordövr tabağından oluşuyor. Sizin talepleriniz doğrultusunda başlangıç menüsü sonrasında dünya ya da Türk mutfağından lezzetler sunmaktayız. Hazırlamış olduğumuz menüler minimum 2 çeşitten oluşmaktadır. Sizin talebiniz doğrultusunda menünüzü çoktan seçmeli yapabiliriz. Ankara nişan yemeği konseptinde menünüzü genişleterek tüm konuklara hitap eder hale getirebiliriz.

Nişan catering hizmetlerinde ekonomik menü arıyorsanız açık büfe konseptimizi size önerebiliriz. Özellikle gelecek kişi sayısı tam belli değilse açık büfe ikramları sizin için idealdir. Nişan davetinizde kokteyl çeşitlerinden de ikram edilmesini sağlayabilirsiniz. Garsonlarımız tarafından kolayca yiyebileceğiniz atıştırmalıklar ve içecekler davetlilerinizin masalarına servis ediliyor. Alkollü-alkolsüz içecekler, cipsler, kanepe çeşitleri ve kuruyemişler firmamız tarafından servis edilen atıştırmalıklar olduğunu söyleyebiliriz.

Nişan Catering Hizmetleri

Ankara nişan organizasyonu içerisinde Dört Mevsim Catering firmamız, sunduğu lezzetlerle dikkat çekiyor. Nişan yemeği menüsünü belirlerken; mekânı, mevsimi ve davetlilerin yaş ortalamasını göz önünde tutmak gerekiyor. Davetlileriniz içerisinde yaşı ileri olanlar fazlaysa onlar için masa düzeninin oluşturulduğu yemekli organizasyonları tercih ediniz.

Nişanınız kır bahçesinde olacaksa menülerinizi açık büfe şeklinde servis edebiliriz. Balo salonlarında gerçekleşecek nişan törenleri içinde set menü en iyi tercih olacağını söyleyebiliriz. Nişan menünüzü belirlerken; çocuk, yaşlı, diyabet ve hamile olan davetlilerinizi de düşünmeniz gerekiyor. Ankara en iyi catering firmaları nişan, düğün gibi organizasyonlar için kendilerini çok geliştirmişlerdir. Firmamız Dört Mevsim Catering’te bu konuda çok iddialıdır.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1