Ankara Özel Etkinlik Yemekleri Ankara Özel Etkinlik Yemekleri

Dört Mevsim Catering, profesyonel ekibiyle Ankara özel etkinlik yemekleri hazırlıyor.

Kalabalık gruplar için hazırlanan özel etkinlik yemeklerinin içerikleri müşteriler tarafından belirlenebiliyor. Çeşitli etkinliklere özel hazırlanan yemekler, catering hizmetleri kapsamına girmektedir.

Ankara özel etkinlik yemekleri, uzman aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Toplantı, düğün, doğum günü partisi, festival gibi birçok özel gün için yemekler hazırlanıyor. Özel etkinlik yemekleri hem kapalı hem de açık mekanlarda düzenleniyor.

Özel etkinlik yemekleri, farklı farklı konseptlerde düzenlenmektedir. Etkinliğe katılanların profiline uygun olarak yemekler hazırlanmaktadır. Etkinliğin türüne uygun olarak müşterilerden onay alınarak menüler hazırlanır. Yemekler pratik ve şık şekilde müşterilere sunulur.

 

Ankara Özel Etkinlik Yemek Organizasyonları Nelerdir?

 

Ankara özel etkinlik yemek organizasyonları birçok farklı türde gerçekleşmektedir. Dört Mevsim Catering tarafından hazırlanan özel etkinlik yemek organizasyonları içerikleri şu şekilde sıralanabilir:

 

İftar Yemekleri

Ramazan aylarında misafir veya personellerinize iftar yemeği sunmak için bir catering firmasıyla anlaşabilirsiniz. Ramazan ayı boyunca geleneksel yemekler şık sunumlarla iftar sofralarında buluşuyor.

 

Açılış Organizasyonları

Dört Mevsim Catering hem Ankara hem de Ankara’nın çevre illerinde açılış organizasyonları için yemekler hazırlıyor. Kurumsal markaların açılış törenlerine uygun çeşitli ikramlıklar hazırlamaktadır. Böylelikle marka, şube açılış gibi törenlerinde catering hizmeti alarak kurumsallığını net şekilde ortaya koymuş olur.

 

Basın Toplantısı Organizasyonları

Marka ve işletmeler tarafından planlanan basın toplantısı organizasyonlarına özel ikramlıklar hazırlanıyor.

 

Coffe Break

İşletme ve markaların; toplantı, kongre, seminer gibi organizasyonlar için talep ettiği hizmetlerdir. Coffe Break organizasyonlarına özel hem sağlıklı hem de lezzetli menüler hazırlanmaktadır.

 

Ev Davetleri-Doğum Günü Partileri

Ev davetleri ve doğum günü gibi etkinliklere çeşitli ikramlıklar hazırlanmaktadır. Örneğin, doğum günleri farklı farklı konseptlerde düzenlenebilir. Bu konseptlere özel menüler hazırlanır.

 

Yılbaşı Partileri

Ankara özel etkinlik yemekleri organizasyonları içerisine yılbaşı partileri de girer. Şahıs ve markalar, sene sonlarında yılbaşı partileri düzenler. Yılbaşı partileri de farklı konseptlerde düzenlenmektedir. Farklı farklı temalarla hazırlanan partide şahıs ya da markalar, misafirlerine lezzetli menüler sunar.

 

Mezuniyet Yemekleri

Okul mezuniyetlerine özelde çeşitli menüler hazırlanmaktadır. Öğrencilere mezun olurken unutulmaz anlar sunmak için hazırlanan törenlere Dört Mevsim Catering birbirinden lezzetli menüler hazırlıyor.

 

Ürün Lansman Organizasyonları

Marka ve işletmeler, yeni piyasaya çıkaracakları hizmet ve ürünleri tanıtmak için organizasyon düzenlerler. 

İşletme ve markanın kurumsal bir imaj sergilemesi için bu organizasyonların kusursuz olması gerekiyor. Bunun içinde özel etkinlik yemekleri hazırlayan catering firmalarından yardım almak en doğrusudur.

 

Gala Organizasyonları

Marka ve işletmeler tarafından kutlama, yıldönümü gibi amaçlarla gerçekleştirdikleri etkinliklere gala organizasyonu adı verilir. Gala organizasyonları, işletme ve markaların kurumsallığını ifade eden önemli etkinliklerdir. Gala organizasyonlarında dikkat çeken sunumlar ve menüler hazırlanır.

 

Happy Hour

Özel etkinlik yemekleri, Happy Hour’lar içinde yapılır. Marka ve işletmeler, personellerinin motivasyonlarını artırmak için cuma günleri Happy Hour etkinliği düzenlerler. Bu etkinlik, 1 saat sürmektedir. Personellere farklı konseptlerde çeşitli menüler sunulur.

 

Lunch Box

Dört Mevsim Catering tarafından marka ve işletmelerin düzenlediği kongre, toplantı gibi organizasyonlara özel paket yemek menüleri hazırlanır. Paket yemek menüleri, çeşit bakımından çok zengin içeriklere sahiptir. Ayrıca düğün, nişan, Mevlüt gibi etkinliklere uygunda yemekler hazırlanmaktadır.

 

Ankara Özel Etkinlik Yemekleri Organizasyonlarının Özellikleri Nelerdir?

 

Ankara özel etkinlik yemekleri organizasyonları düzenleyen firmaların birçok özelliği vardır. Bu özellikler şöyle sıralanabilir;

  1. Güven,
  2. Müşteri odaklılık,
  3. Kaliteli hizmet,
  4. Kreatif tasarımlara imza atma,
  5. Yüksek üretim kapasitesi,
  6. Uzmanlık,

Dört Mevsim Catering, birbirinden yaratıcı menülerle müşterilerine özel menüler hazırlıyor. Maliyet ve sonuç odaklı olarak birçok projeye imza atmaktadır.

Her çeşit etkinliğe özel yemekler hazırlayan şirket, hijyen konusunu da ön planda tutmaktadır. Ankara özel etkinlik yemekleri hizmetleri sayesinde organizasyonlar daha sağlıklı ilerlemektedir.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1