Ankara Tabldot Aralık 2021 Yemek Menü Listesi Ankara Tabldot Aralık 2021 Yemek Menü Listesi

Uygun fiyatlı ve kaliteli Ankara tabldot yemek listesi için Dört Mevsim Catering firmamıza başvurabilirsiniz. Ankara’da yer alan okullara, sağlık kuruluşlarına kısacası tüm kurumlara tabldotta yemek hizmeti veriyoruz.

Kurumlar için hazırladığımız tabldot yemeklerinde fiyat farklılıkları olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatlarımızı makul düzeyde sektöre zarar vermeyecek şekilde belirliyoruz. Çok düşük maliyetten oluşan tabldot yemeklerin sağlık açısından büyük sorunlara yol açtığını söyleyebiliriz. Firmamız tarafından üretilen tabldot yemek menüleri hijyen koşulları kapsamında üretilmektedir. Ankara tabldot yemek firmaları arasında yer alan Dört Mevsim Catering; hızlı servisiyle ve güler yüzlü müşteri memnuniyetini ilke edinen çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

Dört Mevsim Catering Aralık 2021 Tabldot Yemek Menüsü

Şirketlerin çoğunluğu düzenli olarak aylık tabldot yemek listesi oluşturuyorlar. Dört Mevsim Catering olarak sizler için hazırladığımız Aralık ayı listesini şöyle belirtebiliriz:

Dört Mevsim Catering tabldot yemek menülerinde çorba mutlaka oluyor. Çorba yanında ana yemeklerden hazırlıyoruz. Ana yemeklerimiz; dolma, köfte, sebze çeşitleri gibi pek çok alternatiften oluşuyor. Aynı zamanda erişte, bulgur pilavı, pirinç pilavı, makarna vb. çeşitlerden oluşmaktadır. Ayran, cacık, tatlı ve meyve çeşitlerimizle de karşınıza çıkıyoruz. Tabldot yemek listeleri her ay farklı farklı düzenleniyor. Catering hizmetleri sunan bir firma olarak kaliteli üretim ve servis ağlarımızla her daim sizlerin huzurundayız. Ankara’da tabldot hizmetini kaliteli şekilde sunan şirketlerin en başında yer alıyoruz. Ankara tabldot yemek firmaları kategorisinde firmamızın başarılı ürünler ortaya sunduğunu söyleyebiliriz.

Ankara Tabldot Yemek Menüleri Hazırlanışı

Ankara tabldot yemek firmaları alanındaki hizmetleriyle dikkat çeken Dört Mevsim Catering’in en önemli özelliği menüleri kombinasyonlu olarak üretmesidir. Aylık menülerimizi oluştururken; çorba, ana yemek, tatlı ve salata türlerini kalorilerini hesaplıyoruz. Bu sayede gıdalar arasındaki dengeyi de çok iyi kurmuş oluyoruz. Ayrıca menü oluştururken yemekleri çok sevilenlerden seçiyoruz. Böylelikle israfında önemli ölçüde önüne geçmiş oluyoruz.

Profesyonel anlamda bir catering hizmeti veren firma olarak; aylık tabldot yemek listesi tarafımızca mutlaka oluşturuluyor. Liste oluşturulduktan sonra menüleri tedarik edip sonra dağıtım işlemine geçiyoruz. Güvenilir servis şeklimizle pandemi döneminde içiniz rahat şekilde seçebileceğiniz firma haline geldik.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1