Ankara Tabldot Yemek Fiyatları 2023 Ankara Tabldot Yemek Fiyatları 2023

Dört Mevsim Catering, Ankara tabldot yemek fiyatları 2023 listesini belirlerken bazı kriterleri ön planda tutuyor. Uzman personellerimizle kaliteli ürünlerin menülerde kullanımı fiyata direkt etki ediyor. Dört Mevsim Catering olarak, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tabldot yemek hizmetlerimizde kaliteyi ve lezzeti ön planda tutuyoruz.

Fiyatlarımız, piyasadaki ortalama değerlerin yanı sıra, yemeklerin çeşitliliği ve kullanılan malzemelerin kalitesine göre belirlenmektedir. Öğle yemeklerimiz için kişi başı ortalama 50-100 TL arasında değişen bir fiyat aralığımız bulunmaktadır. Bu fiyat, standart bir menü için geçerli olup, özel istekleriniz veya daha zengin menü seçenekleri için fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir.

Her bütçeye uygun, lezzetli ve sağlıklı yemek seçenekleri sunarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Catering hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tabldot yemek fiyatlarının maliyetli olduğunu söyleyebiliriz. Fakat maliyetli olması kalite açısından çok önemlidir. Çok ucuz fiyatta satılan tabldot yemekler sağlık açısından aklımızda soru işareti oluşmasına sebep oluyor. Sağlığınızı önemsiyorsanız kesinlikle fiyat konusuna takılmamanızı öneriyoruz. Ankara tabldot yemek firmaları sektöründe hizmet veren Dört Mevsim Catering diğer şirketlerle kıyaslandığında hem kaliteli ürünleriyle hem de uygun fiyatıyla tüketicilere hitap ediyor. Sağlıklı, lezzetli ve kaliteli yemek üreten firma olarak %100 müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.

Tabldot Yemek Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Ankara tabldot yemek fiyatları belirlenirken birtakım noktalar çok iyi ele alınması gerekiyor. Toplu yemeklerin sunulduğu alanlarda tabldotlar karşımıza çıkıyor. Yemek yapma işi ciddi anlamda sorumluluk gerektiren bir iş olarak karşımıza çıkıyor. Tabldot yemekler üretilirken her aşamada titiz davranılması gerekiyor. Dört Mevsim Catering çalışanları tarafından üretilen yemeklerin özenle hazırlandığını özellikle belirtmemiz gerekiyor.

Tabldot yemek şirketleri bünyesindeki komisyon, menüleri aylık şekilde hazırlıyor. Catering firmamızın satın alma bölümü, en iyi tedarik firmalarıyla çalışmalarını sürdürüyor. Sağlıklı ürünler alarak menü oluşturuyoruz. Fabrikalara, okullara, yurtlara ve birçok kalabalık topluluklara tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Hazırlamış olduğumuz yemeklerin malzemelerini hem taze hem de mevsime göre seçiyoruz. Ürünlerin kalitesi ve menülerin üretimi gibi konular tabldot fiyatlarını doğrudan etkiliyor.

Tabldot Yemek Hizmetlerimiz

Aylık tabldot yemek listesi oluştururken hijyenik porsiyonlamaya çok dikkat ediyoruz. Aynı zamanda yemek sıcaklığının korunması için termobox kutuları tercih ediyoruz. Yemekleri sorunsuz taşınmak için firmamızın araçlarını kullanıyoruz. Araçların yemek taşımaya uygun olmasına özellikle dikkat ediyoruz.

Tabldotlarla yemek taşırken zamanında teslim kuralına çok dikkat ediyoruz. Sizinle hangi saatte ve yerde anlaştıysak o zaman zarfında yemekleri size teslim ediyoruz. Ankara tbldot yemek fiyatları belirlenirken menünün üretim aşamaları da tümden ele alınıyor. Personellerin emekleri de fiyatları belirleme de rol oynuyor. Toplu yemek üretiminin gerçekleştiği tüm aşamalarda hijyen konusu ön plana çıkıyor.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1