Ankara yemek organizasyonu firması Ankara yemek organizasyonu firması

Ankara yemek organizasyonu firması konusunda profesyonel hizmetler sunan firmalarla doludur. Dört Mevsim Catering olarak bizde Ankara’da organizasyonlar için yemekler hazırlıyoruz.

Catering yemek şirketimiz; organizasyon ve işyerleri için farklı farklı menüler hazırlıyor. Dört Mevsim Catering mutfaklarında hijyen kurallarına uygun şekilde üretimler gerçekleşiyor. Menülerimiz hem sağlıklı hem de sağlıklı olacak şekilde hazırlanmaktadır. Ankara toplu yemek denildiğinde ilk sırada geliyoruz. Kurumumuz bünyesinde istihdam eden personellerimiz, meslek edindirme eğitimlerinden geçen sertifikalı kişilerdir. Aşçılarımızdan tutunda temizlik personellerimize kadar tüm çalışanlarımız özel eğitimlidir. Üretimlerin gerçekleştiği mutfağımız devamlı hijyen denetimlerinden geçirilmektedir. Aynı zamanda mutfağımızda kullandığımız ürünlerinde devamlı marka ve malzeme denetimlerini yapıyoruz.

Organizasyon Yemek Hizmetleri

Yemek organizasyon şirketleri hizmetlerinde birkaç noktaya özellikle dikkat etmeleri gerekiyor. Yemek hazırlama işi özellikle de organizasyonlara çok zordur. Büyük emek ve dikkat gerektirmektedir. Catering hizmeti vermek çok büyük sorumluluktur. Bu sorumluluğu firmamız Dört Mevsim Catering fazlasıyla üstlenmiştir.

Yemek organizasyonları için alanında uzman gıda mühendislerimizle çalışıyoruz. Gıda mühendislerimiz, yemeklerin kontrolü ve planlamasını yapıyor. Usta aşçılarımızsa hijyen koşullarına uygun şekilde lezzetli yemekler hazırlıyoruz. Yemeklerin sıcaklığını koruması için termobox kutulara koyuyoruz. Termobox kutulara yerleştirdiğimiz yemekleri onlara uygun taşıma araçlarına koyarak müşterilerimize teslim ediyoruz. Siparişleri sözleşmede belirtiğiniz tarih, saat ve yere teslim ediyoruz. Catering hizmetlerimiz içerisinde müşterilerimiz istediği takdirde yemeklerin sunumunu da yapıyoruz.

Dört Mevsim Catering Organizasyon Çalışmaları

Tabldot yemek listeleri organizasyonlara uygun şekilde oluşturulmaktadır. Organizasyonlar için hazırladığımız yemekleri özel taşıma kaplarında muhafaza ediyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin sağlığı bizim için çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Hem lezzetli hem de güvenli yemekler hazırlıyoruz.

Müşterilerimize yemekleri teslim etmeden önce mutlaka kalite kontrollerini gerçekleştiriyoruz. Ankara’da Catering ve organizasyon firmaları arasında kaliteli hizmet veren firmaların başında geliyoruz. Taze ve damak tadına hitap eden lezzetlerle siz değerli müşterilerimizin huzuruna çıkıyoruz. Yemeklerimizi taze ve sıcak şekilde müşterilerimize teslim ediyoruz. Catering firmaları yemek menüleri mikrobiyolojik koruma sistemli olarak muhafaza edilmektedir. Yemekleri beklentinizin de çok üzerinde kalitede üretilmektedir.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1