Ankara Yemek şirketleri Fiyatları Ankara Yemek şirketleri Fiyatları

Dört mevsim Catering, Ankara yemek şirketleri bünyesinde hizmet veriyor. Firma, uzman personeliyle yemek üretimi konusunda sektörün ihtiyacını karşılıyor.

Ankara catering şirketi bünyesinde hizmet veren aşçılar; işyerleri, hastane, okul ve özel günler için yemek hazırlıyor. Aşçıların yanı sıra diyetisyen ve mutfak personelleri de görev yapıyor.

Hijyen kuralarına uygun şekilde hazırlanan menüler aynı hassasiyet doğrultusunda paketlenip teslim ediliyor. Menüler, sağlıklı ve kaliteli ürünlerle hazırlanıyor. Menülerin paketlenmesi ve dağıtımında da sürdürülebilir malzemeler kullanılıyor.

 

Ankara Yemek şirketleri Hizmetleri

 

Ankara yemek şirketleri, birçok alana toplu olarak yemekler hazırlıyor. Toplu yemek, özel ekipmanlarla hazırlanmaktadır. Hazırlanan toplu yemekler ısısı korunarak müşterilere götürülür. Toplu yemekler hazırlanırken dikkat edilen diğer bir noktaysa beslenme değerlerinin yüksek olmasıdır.

Diyetisyenler ilk olarak besinlerin kalorilerini hesaplar. Bu hesaplama sonucunda menü planlarını oluşturup aşçılara iletir. Aşçılar diyetisyenlerin belirttiği noktalara uygun olarak menüleri hazırlar.

Dört mevsim Catering hem göze hem de damağa hitap eden lezzetlerle müşterilerinin karşısına çıkıyor. Ankara Catering şirketi olarak yemek taşıma hizmeti sunuluyor. İşyerlerinin alanlarını verimli kullanabilmesi ve özel mutfak açma gibi bir durumla karşılaşmamaları için taşıma hizmeti verilmektedir. Böylelikle işyerleri;

  1. Depolama,
  2. Hazırlama,
  3. Pişirme,
  4. Çöp ayrıştırma gibi ayırmak zorunda olduğu alanlardan tasarruf etmiş olacak.

Yemek şirketi, isteğe uygun her türlü lezzet hazırlıyor. Ana ve ara yemeklerin yanı sıra salata, tatlı çeşitleri de müşteri talepleri doğrultusunda menülere dahil ediliyor. Aynı zamanda meyve ve içecek türleri de menülerde yer alıyor.

Ankara yemek şirketi, yukarıda belirtildiği üzere hijyenik şekilde düzenlenen mutfaklarda yemekleri yapıyor. Yemekler tek kullanımlık kaplarla vakumlanır. Paketleme işlemi için sıcak-soğuk termo jeller kullanılıyor.

Termo jeller, yemeklerin sıcaklığını ve lezzetini kaybetmemesini sağlıyor. Dört mevsim Catering ile iletişime geçerek hizmetlerine dair daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Ankara Yemek şirketleri Kimlere Hizmet Veriyor?

 

Ankara yemek şirketleri, toplulukların olduğu birçok alanda hizmet veriyor. Yurt, hastane, okul, fabrika, ofis vb. birçok yer yemek şirketinden hizmet alabilir. Aynı zamanda düğün, doğum günü gibi etkinler içinde yemek şirketiyle çalışılabilir.

Yemek şirketinin hizmetleri etkinlik ve işletmenin türüne göre değişiyor. Fakat genel anlamda yemek hizmeti sunulmaktadır. Hizmetler müşterilerin isteğine göre genişleyebilir ya da daralabilir.

Ankara catering firması hizmetlerini sistematik çalışmalarla yürütmektedir. Müşteriyle yapılan anlaşmada teslim zamanı da yer alır.

Ankara yemek şirketleri hizmetleri, kokteyl ve tabldotları da kapsıyor. Yemekler taze ve kaliteli ürünlerle hazırlanıp müşterilere günlük olarak sunulur. Yemek menülerinin hazırlanmasından tutunda müşteriyle buluşturulmasına kadar gelen aşamalar kolay gibi görünse de çok karmaşıktır. Bundan dolayı belirli bir plan çerçevesinde ilerlenmesi gerekiyor. Bu noktada Dört mevsim Catering’in uzman ekibi %100 müşteri memnuniyeti sağlayacak şekilde çalışmalarını yürütüyor.

 

Ankara Yemek şirketleri Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

 

Ankara catering şirketi fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiyor. Yemek şirketinin fiyatına etki eden etmenler şöyle sıralanabilir;

  1. Yemek şirketinin olduğu bölgede ödediği kira,
  2. İşletmede bünyesindeki personellerin giderleri,
  3. Yemeklerin hazırlanması için gerekli olan araç-gereçlerin maliyeti,
  4. Yemeklerde kullanılacak malzemelerin her birinin fiyatı,
  5. Tedarikçilerin uzaklık ve yakınlığı,
  6. Yemeklerin müşteriye götürüldüğü servisin giderleri,

Ankara yemek şirketleri tarafından sunulan hizmetler çok çeşitlidir. Müşteri isteklerine göre hizmetler şekillendiği için fiyatta da değişimler olabiliyor. Örneğin, menüdeki tavuk ve et gibi ürünlerin kullanım sıklığı fiyata direkt etki etmektedir.

Yemek şirketi ile müşteri anlaşma yaparken menülerin içeriği detaylı incelenip ona göre bir fiyat belirlenir. Dört mevsim Catering, kaliteli menülerini uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1