Ankaradaki Catering Firmaları Ankaradaki catering firmaları

Ankaradaki catering firmaları; okul, işyeri, hastane, düğün gibi pek çok yere toplu yemek hizmeti sunuyor. Dört Mevsim Catering; çeşitli organizasyon ve kurumların toplu yemek ihtiyacını karşılıyor.

Ankarada catering firmaları arayanlar firmamızla irtibata geçebilir. Firmamız hijyen koşullarını ön planda tutarak yemeklerini hazırlıyor. Dört Mevsim Catering;
 

 • Hızlı servis olanağı,
 • Yönetmeliklere uygun çalışma,
 • Gıda güvenliğine dikkat etme,
 • Kaliteli üretim,
 • Müşterilerle güçlü iletişim kurma,
 • Yenilikleri takip etme gibi pek çok özelliğe sahiptir.

Türkiye’de catering hizmeti senelerdir veriliyor. Son dönemdeyse catering firmalarına olan talep daha çok artmıştır. Kaliteli malzeme ve hijyenik şartlarda hazırlanan yemekler şık sunumlarla servis edildiği için daha çok tercih edilmeye başlamıştır.

 

Ankara Dört Mevsim Catering Nasıl Çalışır?

Ankaradaki catering firmaları içinde doğru hizmet anlayışıyla Dört Mevsim hareket ediyor. Tüm sektörlerin kendine özgü bir çalışma prensibi vardır. Aynı şekilde catering firmalarının da kendine özgü bir çalışma şekli vardır. Dört Mevsim Catering firmamız, müşterilerinin belirttiği şekilde menüler hazırlıyor. Dört Mevsim Catering’in çalışma şeklini şöyle sıralayabiliriz;

 • Düğün, nişan, iş toplantıları gibi organizasyonlar için önceden planlama yapıyoruz. Böylelikle ortaya çıkması muhtemel problemlerin önüne geçilmiş oluyor.
 • İçecek ve yemekler; kalite, tazelik çerçevesi altında hazırlanıyor.
 • Hazırlanacak toplu yemekler, hizmet verilecek şahıs ve kurumlara uygun olmalıdır.
 • Menüleri hazırlarken daima müşterilerimizle iletişim halinde oluyoruz.
 • Organizasyonların menülerinin yanı sıra masa düzeni gibi konulara da bakılır.
 • Müşterilerimizin ek taleplerini de değerlendirip ona göre çözüm odaklı çalışmalar yapmaktayız.
 • Organizasyonlarda menülerin sunum konseptinden tutunda konukların ağırlanmasına kadar pek çok konuyu ön planda tutuyoruz.

 

Ankara Dört Mevsim Catering Kriterleri Nelerdir?

Kurumsal catering firmaları içerisindeki Dört Mevsim müşteri memnuniyetini sağlamak için birtakım kriterler belirlemiştir. Dört Mevsim Catering firmamızın benimsediği kriterlerden biri müşterilerinin belirttiği şekilde menüler hazırlamaktadır. Firmamız menüleri müşteri isteklerine uygun hazırlar. Menüleri oluştururken doyuruculuk diğer önemli kriterimizdir. Menü sunulacak kitlenin besin ve enerji gereksinimini göz önünde tutuyoruz. Ayrıca kitlenin beğendiği menü çeşitleri ve beslenme alışkanlıklarını da ön planda tutuyoruz.

Ankara' daki catering firmaları kapsamında menü hazırlayan firmamız; kalori konusunu öne çıkarıyor. Kalori hesabı, sağlıklı yaşamın önemli bir parçadır. Dört Mevsim Catering ile iletişime geçen müşterilerimize sunduğumuz menüleri detaylı anlatıyoruz.

 

Dört Mevsim Catering Menülerin Avantajları

Kurumsal catering firmaları olarak Dört Mevsim’in birçok avantajı vardır. Catering firması olarak müşterilerimize sunduğumuz menülerle maliyetleri kontrol ediyoruz. Aynı zamanda motivasyonla iş verimliliğini de artırıyoruz.

Müşterilerimizin hem dengeli hem de yeterli beslenmesini sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimizi; biyolojik, psikolojik yönden doyuma ulaştırıyoruz. Yemek israflarına asla izin vermiyoruz. Dört Mevsim Catering, kaliteli hizmet vermesinden dolayı birçok olumlu referansa sahip olmuştur. Ankaradaki catering firmaları içinde hizmet verdiğimiz müşterilerden daima sağlığını gözeterek menü oluşturuyoruz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1