Catering Yemek Fiyatları Ne Kadar

Anasayfa / Blog / Catering Yemek Fiyatları Ne Kadar
Catering Yemek Fiyatları Ne Kadar Catering Yemek Fiyatları Ne Kadar

Catering Yemek Fiyatları Ne Kadar? Catering yemek fiyatları yıldan yıla değişkenliğiyle dikkat çekmektedir. Dört Mevsim Catering;

  • Okul,
  • Kurum,
  • Dizi film setleri,
  • Fabrika gibi kalabalık alanlara hizmet veriyor.

Catering, kalabalık alanlara toplu yemek hizmeti veren bir oluşumdur. Dünya genelinde catering hizmetleri çok uzun senelerdir var. Fakat Türkiye’de bu oluşumun çok yeni olduğunu söyleyebiliriz. Catering hizmeti Türkiye’de 1980’li yıllarda ortaya çıkmıştır. Catering yemek şirketleri, uygun fiyat politikası belirlemişlerdir. O yüzden birçok işletme ve organizasyonların tercihi olmuşlardır. Catering yemek fiyatları birim fiyata göre çok uyguna mal olmaktadır. Catering firması olarak; işletmelere soğuk ve sıcak yemekler sunuyoruz. İşletme istekleri doğrultusunda menüler oluşturuyoruz.

Catering Hizmeti Fiyatları Neler Belirliyor?

Ankara catering fiyatları bazı unsurlara bağlı olarak belirlenmektedir. Catering fiyatları; yemeklerin içeriklerine göre belirlenmektedir. Menü ile onun çeşit sayısı doğrultusunda firmamız size bir fiyat sunuyor. Örneğin; kırmızı et ile tavuk etinin arasında fiyat farkı vardır. Kırmızı et yemeğinin olduğu bir menü tavuğa göre yüksek fiyatlıdır.

Özel catering hizmetlerimizin içerisinde organizasyon varsa fiyatta artıyor. Organizasyonların içerisinde aynı zamanda masa, masa düzeni, müzik ekipmanları, sandalye gibi hizmetler olacaksa fiyat o zamanda yükseliyor. Kişi başı yemek ücretlerinde toplam olarak kaç kişiye hizmet verileceği çok önemlidir. Örneğin; 20 kişilik yemeğin kişi başı fiyatı, 30 TL’dir. 200 kişilik yemek fiyatıysa, kişi başına 20 TL’ye düşebiliyor.

Catering Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Catering taşıma yemek hizmeti almadan önce dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. O hususları şöyle sıralayabiliriz;

  • İlk olarak hizmet alınmak istenen firmanın deneme paketlerinden alınarak onların yemeklerinin tadına bakılmalıdır. Dört Mevsim Catering, potansiyel müşterileri için özel deneme paketleri hazırlıyor.
  • Catering hizmeti almaya karar verilen şirketle ilgili kamuoyu araştırması yapılmalıdır. Firmanın çalıştığı yerler önemli referanstır.
  • Yemeklerde et şeklinde görülen soya, doğal olmayan kıvam arttırıcılar ve suni tatlandırıcıların olup olmadığı kontrol edilmelidir.
  • Taze ürünler kullanılıp kullanılmadığına bakılmalıdır.
  • Catering firmasının mutfağı incelenerek hijyen kurallarına uyulup uyulmadığı kontrol edilmelidir.

Ankara Catering firması olarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunmak için canla başla çalışıyoruz.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

Bize Sorun

Son Paylaşımlar

Bizden Haberdar Olun
ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1