Hakkımızda

2015 yılında kurulan Dört Mevsim Catering,her geçen sene daha da büyüyerek sektörün lider Catering firmalarından biri olmanın gurunu ve sevincini yaşamaktadır.Bu zaman zarfında edindiği tecrübe ve uzmanlık alanlarına göre ayrılmış yapısı sayesinde, müşterinin ihtiyaçlarını daha net görebiliyor, taleplerine daha hızlı ve isabetli dönüş yapabiliyor.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan ekibimiz, çözüm odaklı yaklaşımıyla Dört Mevsim Catering’i vazgeçilmez bir catering markası olması için çalışıyor.

Bizim için önemli olan bildiklerimiz değil...Hızla değişen ihtiyaçlara ve sektör dinamiklerine uygun olarak düşleyebildiklerimiz Üretebildiklerimiz Geliştirebildiklerimiz ve katkıda bulunabildiklerimiz…

Catering hizmetinin salt bir gıda tedariki olmadığı, bu işin aslında bir keyif olduğunu bilerek keyifle çalışıyor, davetlerinize keyif katıyoruz.

Tanıtım Videosu

Dört Mevsim

Esneklik

7/24 Hizmet

Teknede romantik bir evlilik daveti için sadece 2 kişilik servis vermekten 1,000 Kişiye oturma düzeninde TOP VIP yemek servisi vermeye kadar esnek olabilecek bir organizasyon yapabiliyoruz.

IMG-OUR
IMG-OUR
Tam Destek

Sonsuz Hizmet

Ayrıca, aynı gün akşamına dahi acil bir ihtiyacınız olsa, 24 saat çalışan üretim bölümümüz sayesinde hemen ihtiyacınıza çözüm bulup, servis verebiliyoruz.
Tüm Türkiye

Sınır Yok

Hatta hizmet alanımız sadece Ankara ile sınırlı kalmaksızın tüm illerimize hizmet vermeyi hedefledik.İletişime geçip hemen tekliflerimiz değerlendiriniz.

IMG-OUR
Bizden Haberdar Olun