Tabldot Yemek Çeşitleri Tabldot Yemek Çeşitleri

Tabldot yemek çeşitleri, Ankara catering firması tarafından toplu yemek ihtiyacı duyulan okul, hastane ve fabrika gibi kuruluşlara verilen hizmet türüdür. Bu hizmetle, tabldot diye tabir edilen tabağa genelde 3 çeşit yemek ve tatlı koyularak tüketicilere sunulur. Tabldot yemek çeşitleri, hizmet talebinde bulunanların tercihine göre değişir. Ana yemek, çorba, yardımcı yemek, salata ve tatlı gibi çeşitlerin yer aldığı yemek listesi aylık olarak belirlenir. Ankara tabldot yemek çeşitleri konusunda en önemli faktör ana yemektir. Sağlıklı ve lezzetli bir beslenme düzeni için ana yemek her gün için farklı şekilde belirlenir. Sektörde uzun yıllardır hizmet veriyor olmanın avantajlarını kullanan Ankara toplu yemek firması, çorbadan tutun da ana yemeğe, salatalardan tatlılara kadar kalori ve besin değeri açısından birbirini tamamlayacak çeşitlerden oluşur.

Tabldot Yemek Menüsü Nasıl Oluşturulur?

Ankara tabldot yemek menüsü, hizmetten yararlanacak kişiler göre diyetisyenler ya da gıda mühendisleri tarafından oluşturulur. Türk mutfağına uygun şekilde menüde her gün çorba çeşidi farklı olur. Çorba ile tüketiciler, yemeğe sağlıklı bir başlangıç yapmış olur. 

Tabldot menü çeşitleri oluşturulurken ana yemekler, et yemekleri, tavuk yemekleri, sebze yemekleri, bakliyat yemekleri ve balıktan oluşur. Ana yemeklerin üretim aşamasında tüketicilerin sağlıklı ve doyurucu yemeklerle beslenmesi göz önünde bulundurulur. Ankara catering firması tabldot menüsü oluştururken, yardımcı yemekleri de listeye dahil eder. Ana yemeğin tamamlayıcı niteliğindeki pilav ve makarna gibi gıdalar, yemekten yararlananların daha kolay doymasını sağlar. Börek çeşitleri, pilav çeşitleri, erişte ve makarna bu grupta yer alır. 

Ankara Tabldot ve Hazır Yemek

Ankara tabldot yemek çeşitleri, salata, meyve ya da tatlı türlerinden biriyle zenginleştirilir. Bu sayede tüketiciler hem sağlıklı beslenmiş hem de sağlıklı yemekler tüketmiş olur. Tabldot yemek çeşitleri firmaların hizmet kapasitesine ve aşçılara göre değişir. Ankara catering hizmeti üzerine faaliyet gösteren şirketimiz, tabldot yemekleri konusunda birbirini tamamlayan çeşitlerle her talebe ihtiyaçlara göre cevap vermektedir. Birbirinden farklı içerikteki menü çeşitleriyle Ankara tabldot yemek hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz. Tabldot yemek listesi sizin talebinize göre aylık olarak belirlenir.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1