Tabldot Yemek Fiyatları Tabldot Yemek Fiyatları

Dört Mevsim Catering hem kaliteli hem de uygun tabldot yemek fiyatları ile toplu yemek ihtiyaçlarını karşılıyor. Düğün, toplantı, açılış ya da çeşitli iş yerlerindeki yemek ihtiyaçlarını karşılamak için tabldot sistemi kullanılmaktadır. Tabldot yemekler, kalite ve fiyat dengesi bakımından öne çıkıyor.

Doyuruculuk yönünden öne çıkan tabldot yemeklerin fiyatlarını belirleyen en önemli unsur, malzemedir. Tabldot yemeklerdeki malzemelerin çeşitliliği, yemeklerin planı, paketlenip en son aşamada müşteriye teslim edilmesi fiyata etki etmektedir. Genellikle tabldot yemekler, 4 çeşittir. Ancak müşteri taleplerine göre çeşit sayısı artabiliyor. Tabldot yemekler, küçük ve büyük fark etmeksizin tüm iş yerleri ya da organizasyonlara uygun bir hizmettir.

Tabldot Yemek Neden Tercih Edilmeli?

Dört Mevsim Catering ile irtibata geçerek Ankara tabldot yemek fiyatları seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Tabldot yemekleri, insan sayısı baz alınarak hazırlanıyor. Hastane, okul vb. kurumlar başta olmak üzere birçok kurumda fast food yiyecekler yerine tabldotlarla sağlıklı yemekler sunuluyor. Tabldot yemek eden kurumlar birçok noktada avantaj sağlar. Kurumlar için tabldot yemeklerin avantajları şöyle sıralanabilir;

  • Yemek ihtiyacı uygun fiyata mal olduğu için kurumlar bütçesini aşmamış olur. Bu sayede kurumlar, yemek konusunu kurumsal olarak çözmüş olacak.
  • Yemeklerin hazırlama süreçlerinde sizin yer almanıza gerek yoktur. Dört Mevsim Catering olarak yemek pişirme süreçleri profesyonel şekilde yürütülmektedir. Böylelikle yemeğe zaman harcama durumu direkt ortadan kalkar.
  • Düzenli ve dengeli beslenme açısından da tabldot yemek hizmetleri hayati önem taşıyor. Uzman aşçılar tarafından menüler hazırlanırken öğün bazına dikkat edilmektedir. Aynı zamanda besin değerleri ve kalori miktarları da menülerin hazırlanışı için önemlidir.
  • Menülerin içerisindeki 4 farklı çeşit; ana yemek, salata, pilav ya da makarna, içecek/tatlı çeşitlerinden oluşuyor.

Menü çeşitliliği konusunda firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Müşteri taleplerine uygun olarak menüler şekilleniyor.

Tabldot Yemek Menüleri Nasıl Belirleniyor?

Tabldot yemek menüleribelirlenirken birçok unsur dikkate alınıyor. İnsan sayısına göre hazırlandıkları için eksik olmamasına özellikle dikkat ediliyor. Tabldot yemekler kalifiyeli ve uzman personeller tarafından üretim, hazırlık ve dağıtım iş süreçlerine göre hazırlanıyor. Böylelikle profesyonel yemek hizmeti sunulmuş oluyor.

Menülerde daima taze ve kaliteli ürünler kullanılıyor. Hijyen koşullarına uygun olarak hazırlanan menüler sözleşmeye uygun şekilde teslim ediliyor. Yemeklerin teslim edilme süreleri sözleşme net şekilde belirtilmektedir. Uzmanların kontrolünde kurum ya da organizasyonlardaki kişiler dikkate alınarak onların damak zevklerine uygun yemekler hazırlanıyor. Tabldot yemek menüleri iş yerlerine hazırlanırken işin niteliği de göz önünde tutulur. Örneğin, ağır işlerle uğraşan işlerdeki çalışanların iş yükleri çoktur. Bu iş yükünden dolayı terlemeyle birlikte çalışanlar azot, su ve tuz kaybetmeye başlar. Su, azot ve tuz kaybı protein eksikliğine bununla bağlantılı olarak da kas kütlesinde kayba neden olur. Aynı şekilde çalışanların sağlığı için menülerde karbonhidrat ve enerji miktarlarına da çok dikkat ediliyor.

Tabldot Yemek Fiyatlarını Etkileyen Değişkenler Nelerdir?

Ankara tabldot yemek fiyatları, firmamızın bulunduğu konumla hizmet kurumların konum uzaklıklarına göre değişiyor. Tabldot yemekler müşteriye ulaştırılırken kullanılacak servis giderleri de fiyata önemli ölçüde etki etmektedir. Menülerin hazırlanmasında kullanılan araç ve gereçler, mutfakta çalışanların giderleri, yemeklerin yapıldığı malzemelerin tedarik koşulları gibi unsurlarda fiyata etki ediyor.

Tabldot yemek fiyatları, dışarıdan tercih edilen fast food vb. tercihlere nazaran daha uygundur. Özellikle iş yerlerinin ve kurumların mutlak bulundurma zorunluluğunu ortadan kaldırdığı içinde fiyat düşüyor. Dört Mevsim Catering ile iletişime geçerek tabldot yemek fiyatları konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1