Tabldot Yemek Fiyatları 2024 Tabldot Yemek Fiyatları

Dört Mevsim Catering, uygun tabldot yemek fiyatları ile müşterilerinin huzuruna çıkıyor. Tabldot yemek hizmetleri, kalabalık alanlarda insanların yemek ihtiyacını gidermek için veriliyor. Yemekler toplu olarak hazırlanıyor. Tabldot yemekler hazırlanırken birçok husus dikkate alınıyor.

Tabldot yemek fiyatlarını belirleyen başlıca unsur, hizmetten yararlanacak kişi sayısıdır. Aynı zamanda catering şirketinin yemek hazırlarken harcadığı enerji ve zamanda fiyata etki ediyor. Tüm bunların yanı sıra yemek hazırlama esnasında kullanılan malzemeler ve bu malzemeler temin edilirken mal olan toplam ücrette fiyatta etki ediyor. Ayrıca menü çeşitliliği de fiyata etki eden bir diğer unsurdur. Menülerin teslim edilme şartları da fiyat belirlenirken mutlaka dikkate alınıyor. Özellikle tabldot yemek fiyatları belirlemede zaman ve ulaşım çok etkilidir.

Dört Mevsim Catering’in Tabldot Yemek Fiyat Avantajları

Dört Mevsim Catering müşterilerine tabldot yemek hizmetleri kapsamında birçok avantaj sunuyor. Şirket müşteri odaklı yaklaşımı şeffaf hizmet politikasıyla öne çıkıyor. Tabldot yemekler müşterilerin talepleri, bütçesi ve ihtiyaçlarına göre belirleniyor. Müşteriler dilerlerse uzun süreli anlaşma yaparak uygun fiyatla toplu yemek hizmeti alabilir.

Firmamızdan toplu yemek hizmetleri alırken uygun fiyatın yanı sıra şu avantajlara da sahip olabilirsiniz;

 • Zamanında teslim
 • Esnek menü seçenekleri
 • Kaliteli ve taze ürünlerle hazırlanan menüler
 • Profesyonel hizmet

Firma olarak Ankara’nın her bölgesine toplu yemek hizmeti sunuluyor. Zamanın teslim ilkesine uygun olarak anlaşmada belirtilen gün ve saatte menüler teslim ediliyor. Müşterilerin damak zevkleri başta olmak üzere ihtiyaçlarına uygun olarak zengin menü seçenekleri tasarlanıyor. Müşteriler diledikleri menüyü seçme özgürlüğüne sahipler. Menüler özel diyet yapanlara özelde hazırlanıyor. Örneğin; vejetaryen, vegan, glutensiz gibi birçok beslenme şekline uygun menüler oluşturuluyor.  Tabldot yemekler kaliteli ve taze besinlerle hijyen kurallarına uygun şekilde yapılıyor. Profesyonel catering ekibi olarak müşterilerle daima iletişim halinde olunuyor.

Tabldot Yemek Menüleri Nelerden Oluşuyor?

Tabldot yemek fiyatları belirleyen menü seçeneklerini oluşturan yemekler şöyle sıralanabilir;

 • Tatlı çeşitleri
 • Sebze yemekleri
 • Etli yemekler
 • Çorbalar
 • Tavuklu yemekler
 • Salatalar
 • Balık yemekleri

Salatalar, mevsim sebzeleriyle hazırlanmasına özellikle dikkat ediliyor. Aynı zamanda her besinin hijyen koşulları sağlandıktan sonra menülerde kullanılmaya başlanıyor. Uygun saklama koşullarına uygun olarak muhafaza ediliyor. Tabldot et yemekleri; köfteler, kebaplar, etli sebze yemekleri gibi birçok seçenekten oluşuyor. Yukarıda sıralanan diğer yemek çeşitleri de zengin içeriklere sahip. Örneğin; tabldot yemek hizmetlerinde sunulan tatlı çeşitlerinde keşkül, tavuk göğsü, keşkül gibi birçok seçenek var. Dört Mevsim Catering ile iletişime geçerek bu seçenekler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Sunulacak yemekler müşteri talepleri doğrultusunda haftalık ya da aylık olarak belirleniyor.

Tabldot Yemek Hizmetlerini Kimler Tercih Edebilir?

Tabldot yemek fiyatları uygunluğundan dolayı birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Genel olarak bu hizmet şu kişiler tarafından daha çok tercih ediliyor;

 • Etkinlik ve açılışların ev sahipleri
 • Çok kişiye yemek sunmak zorunda olanlar
 • Çeşitli iş yerleri ve kurumlar
 • Düğün, nişan gibi özel günlerin sahipleri

Tabldot yemek hizmetleri özellikle zamanı kısıtlı olanlar için iyi bir seçenektir. Uygun fiyata kalabalık gruplara yemek sunacaklar içinde büyük avantajdır. Tabldot yemek hizmetleri aynı zamanda ev yemeği lezzetlerinde menüler sunduğu içinde birçok kurum ve organizasyon tarafından tercih ediliyor. Tabldot yemek hizmetleri sayesinde fiziksel şartları yeterli olmayan kurumlar, gün içerisindeki yemek yeme ihtiyaçlarını giderebilirler. Yeterli zamanı olmayan kurum ve organizasyonlarda tabldot hizmetleri kapsamında şık sunumlu lezzetli menü seçeneklerini seçebilir. Günümüzde yaşamın hızlanması sonucunda zaman kavramının değerli hale gelmesi tabldot yemek hizmetlerinin önemini artırdı.

Tabldot Yemek Fiyat Avantajları Nelerdir?

Tabldot yemek hizmetleri sadece uygun fiyatlı olduğu için değil israfı önlediğinden dolayı da çok avantajlıdır. Tabldot menülerdeki yemekler belirli porsiyonda ve fiyatta sunuluyor. Dolayısıyla bu durum yüklü yemek fiyatı ödeme derdinin önüne geçiyor. Menü planı oluşturulurken fiyatlarda belirleniyor. Böylelikle kurumlar ve organizasyonlar bütçelerine uygun olan menüyü seçebiliyor.

Tabldot yemekler besin ve kalori miktarı hesaplanıyor. Bu durumda yemeklerin tabldotlara belirli porsiyonlarda koyulmasını sağlıyor. İnsanların doyabileceği şekilde ayarlandığı için yukarıda bahsedilen israf gibi durumların önüne geçiliyor. Dört Mevsim Catering ile iletişime geçerek hem tabldot yemek fiyatları hem de menü içerikleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1