TOPLU YEMEK HİZMETİ

Toplu yemek hizmeti ulusal ve uluslararası kalite ve standarda uygun olarak en sağlıklı gıda maddeleri ve usta şefler tarafından sunulmaktadır. Toplu yemek hizmetleri ihtiyaç duyulan tüm organizasyon ve davetlerde, kalabalık grupların herhangi bir öğününün karşılanmasını gerektiren şartlarda sağlayan bir hizmet olmaktadır. Menülerin belirlenmesi, ihtiyaç duyulan araç ve gereçlerin tespiti, içecek çeşidi, hazırlık, servis aşaması ile sonrasında atık ve çöplerin kaldırılmasını kapsayan bir hizmettir. Toplu yemek hizmetleri ile birlikte yerinde üretim, taşıma veya tabldot yemek seçenekleri arasından herhangi biri tercih edilebilmektedir.

Toplu Yemek Hizmeti Avantajları

Catering yemek ve toplu yemek hizmetlerinde yapılması gereken organizasyonun temas özelliğine göre geleneksel yapılara uygun menü içeriği seçenekleri sunulur. Üstelik sadece sulu yemekler değil istenilen her türde toplu yemek hizmetleri sunulabilir. Ulaşım, hijyen, lezzet ve disiplin gerektiren toplu yemek hizmetleri uzman kadrolar tarafından sunulan bir temel hizmettir. Tüm davet ve organizasyonlarınızda sağlıklı ve leziz yemek sunumu garantisi de verilmektedir. Toplu yemek avantajları ise şu şekilde özetlenebilir:

  • Misafirlerle özel olarak ilgilenmeniz gereken organizasyon ve davetlerde sizlere zaman avantajı sağlar.
  • Kısıtlı alanlarda yüksek maliyetler ile hazırlanan yemekler yerine toplu yemek hizmetleri her zaman daha düşük maliyetli olur.
  • Yemek hizmetleri komple organize edilir ve böylece sizlerde davetlerinize tam olarak konsantre olabilirsiniz.
  • Dezenfeksiyon ve hijyen açısından hem üretim hem de ulaşım anlamında içiniz rahat olur.

Toplu Yemek Fiyatları

Genel olarak toplu yemek menüleri hazırlanırken yemekler ısısını ve lezzetini korur. Çünkü bunun için izole edilen kaplarda taşıma için steril ortamda hazırlanmaktadır. Yemek taşıması için uygun olarak dizayn edilen araçlarda organizasyon ve davet alanına ulaştırılmaktadır. Her zaman pratik, ekonomik ve sağlıklı bir yemek çözümü olarak gıda mühendislerinin günlük kontrolüyle gıda tüzüğüne uygun olarak hazırlanan yemekleri güvenle tercih edebilirsiniz. Toplu yemek fiyatları ise çalışan sayısı veya organizasyon davetlileri sayısı, menü, kullanılan malzeme ve alınan hizmetlere göre değişebiliyor. Bunun sonucu olarak her bütçeye ve her organizasyona uygun şekilde planlama yapmak mümkündür.

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1