Yemek şirketleri Ankara Yemek şirketleri Ankara

Yemek şirketleri Ankara lokasyonunda Dört Mevsim Catering müşterilerine birbirinden lezzetleri tatlar sunuyor. Dört Mevsim Catering ile irtibata geçerek hizmetlerimizin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Yemek şirketleri catering adını verdiğimiz toplu yemeklerin hazırlanıp sunulduğu bir hizmet modelini benimsemişlerdir. Ankara yemek şirketleri yönünden çok zengindir. Dört Mevsim Catering firmamızda Ankara kentinde kurum ve şahısların toplu yemek ihtiyacını gideriyor. Organizasyonlarda sadece toplu yemek siparişi vermekle kalmayıp sunum ve organizasyon işlerini de yürütüyoruz. Bir yemek şirketinde çok öte çalışmalar yapıyoruz. Sunduğumuz menüler ve yönettiğimiz organizasyonlar sayesinde şahıslara ve kurumlara imaj kazandırıyoruz. Organizasyonlardaki şık sunumlarımızla adete konuklarınızın gözüne hitap ediyoruz. Toplu yemek işi karmaşık ve çok zor bir iştir. Bundan dolayı profesyonel bir yemek şirketiyle anlaşarak büyük avantaj sağlayabilirsiniz.

Ankara Yemek Şirketleri Hizmetleri Nelerdir?

Ankara yemek şirketleri hizmetlerinin içeriğinde öncelikle toplu yemeklerin hazırlanması geliyor. Dört Mevsim Catering firmamız; okul, hasta, işyerleri, düğün organizasyonları gibi pek çok yere toplu şekilde yemek hazırlıyor. Toplu yemekleri insan sayısına göre hazırladığımız için israf gibi kötü durumların ortaya çıkmasını engelliyoruz.

Kurumsal catering firmaları kapsamında sunduğumuz hizmetlerimizde müşteri tercihlerini ön planda tutuyoruz. Müşteri tercihleri ve istekleriyle hareket edip menülerimizi kusursuz hazırlamaya gayret ediyoruz. İşyeri, okul, hastane, otel gibi alanlara toplu yemek hizmeti vererek onları birçok masraftan kurtarıyoruz. Örneğin; mutfak personeli, yemek malzemeleri, yemekhane gibi pek çok unsurun masrafından catering firmaları sayesinde kurtulabilirsiniz.

Ankara Yemek Şirketleri Hizmetlerinin Çeşitleri Nelerdir?

Ankara yemek şirketleri hizmetleriyle kurumsal olma yolunda bir adım öne geçebilirsiniz. Bir firma çalışanlarına sunduğu yemeklerle de iş dünyasında kurumsal imaj kazanır. Firmamızın hizmet çeşitlerini şöyle açıklayabiliriz:

Ofislere Teslim Catering

Dört Mevsim Catering kendisine ait tesiste toplu olarak yemekleri hazırlar. Yemekler hazırlandıktan sonra kullan- at şeklinde paketleme işlemini yapar. Böylelikle yemek siparişi oluşturan işyerlerine catering hizmeti sunmuş olur.

Özel Catering Faaliyetleri

Toplu yemek hazırlama ve sunma işleminin hem başlama hem de bitiş zamanı firmamızla müşterilerimiz arasında belirlenir. Düğün, parti, işyeri özel davetleri gibi önemli zamanlarda sunduğumuz hizmetlerdir. Belirttiğimiz hizmetler;

  • Dekorasyon,
  • Temizlik,
  • Sunum,
  • Yemek takımlarının şıklığı gibi unsurları kapsıyor.

Açık Büfe Catering

Kurumsal catering firmaları aynı zamanda açık büfede sundukları toplu yemek hizmetleriyle de öne çıkıyorlar.

Dört Mevsim Catering; açık büfelere çok sayıda hazırlamış olduğu farklı farklı yemekleri metal tepsilere estetik şekilde koyuyor. Açık büfeye koyulan yemekler alttan ısıtmalı sistem sayesinde daima sıcak kalıyor. Açık büfede sunulan yemeklerden müşterilerimiz diledikleri kadar alma özgürlüğüne sahipler. Açık büfe catering; para ve zaman açısından hizmeti alan için büyük avantajdır.

Endüstriyel Catering

Endüstriyel Catering hizmetleri müşterilere genellikle senelik sözleşmelerle sunulur. Türkiye’de bu hizmet modeli çok yaygın görülüyor. İşyerlerinde çalışanların günlük öğün ihtiyaçları doğrultusunda menüler hazırlanır.

Yemek Kamyonlu Mobil Catering

Yemek şirketleri Ankara kentinde faaliyetlerini sürdüren Dört Mevsim Catering, çeşitli organizasyon ve açık havada düzenlenen davetlere toplu yemekler hazırlıyor. Bu toplu yemekler, kamyon tarzı araçlarla müşterilere sunulmaktadır.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1