Tabldot Yemek Güvenilir mi Tabldot Yemek Güvenilir mi

Tabldot Yemek Güvenilir mi? Tabldot yemek Ankara lokasyonunda Dört Mevsim Catering, birbirinden farklı sağlıklı ve lezzetli yemekler sunmaktadır.

Tabldot kelimesi Fransızcadan dilimize geçmiştir. Fransızca ’da “misafir sofrası” şeklinde tabir edilen tabldot aslında yemek ve restoran dünyasında yepyeni bir kavramı ortaya çıkarmış oldu. Tabldot yemek menüsü hem sabit hem de hazır şekilde insanlara sunulmaktadır. Tabldot yemek hizmetinden günümüzde pek çok alan yararlanmaktadır. Okul, işyeri, otel, hastane gibi pek çok alanda bu hizmet kullanılmaktadır. Özellikle pandemiyle birlikte çok sık kullanılmaya başlamıştır. O nedenle insanların kafasında da güvenli mi sorusu oluşmuştur. Tabldot yemekler; zaman ve sağlık anlamındaki avantajlarıyla dikkat çekiyor.

Tabldot Yemek Çeşitleri Nelerdir?

Tabldot yemek listeleri pandemiye uygun şekilde hazırlanmaktadır. Dört Mevsim Catering aylık yemek menüsünde; salata, tatlı, çorba, ana yemeklere yer veriyor. Oluşturulan yemek menüleri, birbirini tamamlayan tarzda olmaktadır. Tabldot yemek menüsü oluştururken; sağlıklı beslenme göz önünde tutulmaktadır. Menü; tatlı, et, baklagiller, et ve tavuk dengesi oluşturularak hazırlanmaktadır.

Firmamız tabldot yemek menüleri; vücudun ihtiyaç duyduğu besinlerle hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti tabldot yemek menülerde önemli bir konudur. Tabldot yemekler, hijyen koşullarına uygun şekilde hazırlanmaktadır. Maliyet bakımından da birim fiyatı düşük olduğundan toplu yemek siparişlerinde kurumlara büyük avantaj sağlıyor. Tabldot yemeklerde minimum 4 çeşit yemek vardır.

Tabldot Yemek Özellikleri Nelerdir?

Ankara tabldot yemek servisi açısından Dört Mevsim Catering çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Yöresel yemeklerden tutunda ara sıcak gibi tüm menü çeşitlerini tabldotlarla sunuyoruz. Tabldot yemek sunarken teknolojiden yararlanıyoruz. O nedenle hızlı ve vaktinde ürünler hazırlayıp müşterilerimize teslim ediyoruz. Ankara’nın her yerine tabldot yemek hizmeti veriyoruz. Yemeklerimizi pandemi koşullarına uygun ve sıcak şekilde sunuyoruz.

Tabldot yemek menüsü hizmetleri kapsamında;

  • ISO 90001,
  • Gıda üretim izinleri,
  • ISO 22000,
  • Marka tescili gibi gerekli olan tüm unsurları sağlıyoruz.

Kokteyl, davet gibi organizasyonlar için ayrıca çeşitlilik, porsiyon gibi konularda isteklerde bulunabilirsiniz. Special menülerimizde toplu yemek sunulan organizasyonlarda tercih edilmektedir. Dört Mevsim Catering;

  • Güvenli,
  • Kaliteli,
  • Profesyonel hizmet anlayışıyla huzurunuza çıkıyor. %100 kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyen bir firmayız.Yorumlar (0)Yorum Yapın

ankara catering ×
Dört Mevsim Catering
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1